pawel driving school

Idź do spisu treści

Menu główne

Cennik

Oferta
 

                            Ile trzeba zapłacić?

 

-1 godzina jazdy     £ 26.00
-1.5 godziny jazdy  
£ 39.00
-2 godziny jazdy     
£ 52.00
-Posiadam również w sprzedaży materiały pomocne do nauki teorii.
Dostępne są w sprzedaży wysyłkowej (kliknij obrazek z lewej str.)
lub bezpośrednio u mnie-dostawa do domu (oferta ograniczona terytorialnie)

-1h pass plus £ 26.00*
-1h Jazda doszkalaj
ąca dla osób posiadających prawo jazdy £ 26.00*
-Wypo
życzenie samochodu na egzamin i ewentualne tłumaczenie w trakcie egzaminu £ 60.00


Możesz też skorzystać z ofert promocyjnych wykupując pakiety godzinowe

 

Starter -£ 240.00 (kup on-line)
Pakiet ten przeznaczony jest dla osób które dopiero zaczynają przygodę z samochodem. Obejmuje 12 godzin nauki jazdy. Żeby skorzystać z tego pakietu trzeba wykupić go na na pierwszym spotkaniu. W trakcie tego szkolenia nabędziesz podstawowych umiejętnosci potrzebnych ci do obsługi samochodu i do poruszania się na drodze. Lekcje bedą odbywały się w okolicy mało uczęszczanej przez innych uczestników ruchu drogowego a więc konieczne będzie żebym to ja prowadził samochód na począdku i na koncu lekcji ( średnio okolo 10 min. w każdą strone )

Saver -£ 240.00 (kup on-line)
   Po prostu 10 godzin nauki jazdy.

 Teoria -£ 580.00 (kup on-line)
Pakiet ten obejmuje 25 godzin nauki jazdy i opłacony egzamin z teorii (niestety ale tylko jeden) Możesz wykupic ten pakiet w dowolnym momencie trwania kursu

Praktyka -£ 660.00 (kup on-line)
Pakiet ten obejmuje 30 godzin jazdy i opłacony egzamin praktyczny (niestety ale tylko jeden) Możesz wykupic ten pakiet w dowolnym momencie trwania kursu. W skład tego pakietu wchodzi 28 godzin nauki jazdy i wypożyczenie samochodu na egzamin (W dniu egzaminu korzystasz z samochodu przez około 2godz.30min.)

All in one -£ 1200.00 (kup on-line)
Pakiet ten obejmuje cały kurs. Po zakupieniu tego pakietu otrzymujesz materiały do nauki do egzaminu z teorii (Po wpłaceniu depozytu). Masz opłacony egzamin z teorii (niestety tylko jeden) 50 godzin nauki jazdy i opłacone dwa podejścia do egzaminu z jazdy. Przed drugim egzaminem dostajesz za darmo 2 lekcje po 1.5 godziny.

Pass Plus -£ 150.00 (kup on-line)
Kurs ten jest przeznaczony dla osób które właśnie zdobyły prawo jazdy. Jego celem jest dalsze rowijanie umiejętności bezpiecznego prowadzenia samochodu. Obejmuje on minimum 6 godz. jazdy w trudnych warunkach pogodowych (deszcz, śnieg, itp...), po zmierzchu, po wąskich wiejskich drogach oraz jazde na autostradzie. Po zakończeniu tego kursu otrzymasz certyfikat dzięki któremu możesz otrzymać zniżke na ubezpieczenie. UWAGA nie wszystkie firmy ubezpieczeniowe to honoruja. Cena 1 godz. jazdy to £ 25.00 a wiec minimalna cena za kurs to £ 150.00

Chcesz dowiedziec się jak zaoszczedzic dalsze 4% ?

Skontaktuj sie ze mną a wyjaśnie ci jak zostać uczestnikiem programu lojalnościowego LYONESS i jak odnosic więcej korzyści z posiadania karty członkowskiej tego programu. Członkostwo jest całkowicie bezpłatne. Dodam tylko że możesz oszczędzać nie tylko korzystajac z moich usług ale również robiąc zakupy: przez internet, w dużych sieciach handlowych a także korzystajac z usług małych biznesów i sklepów (po prostu korzystajac z oferty tzw. PARTNERóW BIZNESOWYCH )

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego