pawel driving school

Idź do spisu treści

Menu główne

Kurs

Oferta
 

Moja oferta - czyli czego możesz się spodziewać na kursie

 

-Pomoc w uzyskaniu prawa jazdy kategorii "B"

Nieważne czy masz już jakieś doświadczenie, czy dopiero zaczynasz przygodę na czterech kółkach. Możesz nawet nie wiedzieć do czego służy ten okrągły przedmiot naprzeciwko siedzenia kierowcy. Ja jestem w stanie nauczyć cię jak korzystać z tego wynalazku. Ważne żeby zrozumieć że samochód może jeżdzić sam tylko trzeba wiedzieć jak mu w tym nie przeszkadzać. I ja wiem jak to tobie przekazać.

-Pass plus (kurs podwyższający kwalifikacje dla nowych kierowców)

Zajęcia w ramach tego kursu wykraczają poza program obowiązkowy który należy przyswoić sobie w trakcie kursu nauki jazdy. Powinny obejmować one jazdę w trudnych warunkach pogodowych (deszcz, mgła, śnieg, itp...), jazdę po zmroku, jazdę na wąskich wiejskich drogach, jazdę na autostradzie. Jeżeli w trakcie spotkań powyższe warunki pogodowe nie zaistnieją to trzeba będzie po prostu omówić je teoretycznie. Kurs ten ma na celu udoskonalenie twoich umiejetności prowadzenia samochodu. Po ukończeniu tego kursu otrzymasz certyfikat który pozwoli ci ubiegać sie o zniżki w ubezpieczeniu komunikacyjnym. Problem tylko w tym że nie wszystkie firmy mają w swojej ofercie takie ulgi.

- Nauka jazdy po lewej stronie ( dla osób posiadających prawo jazdy )

Zajęcia te przeznaczone są głównie dla osób które przyjechały nie dawno do UK i nie czują się pewnie na angielskich drogach. Pomogę ci zrozumieć zasady jakie panują na tutejszych drogach i wytłumacze różnice w przepisach jakie obowiązują w UK i Polsce.

 
 
 
 

- Pomoc w odzyskaniu pewności siebie na drodze

Wiem że jest wiele osób które kiedyś zdały egzamin na prawo jazdy ale nigdy więcej nie miały okazji prowadzić samochodu. Znajomi powiedzą ci że tego się nie zapomina ale to jest bzdura. Jeżeli tylko będziesz tego chcieć to pomoge Ci odzyskać pewność siebie i przypomne jak obsługiwać te 4 kółka

 

- Egzamin próbny w języku angielskim z udziałem tłumacza lub w języku polskim

 

Na koniec kursu pare lekcji przed egzaminem możemy przeprowadzić zabawę pod tytułem "Mock Test" Polega to na tym że przeprowadzona bedzie symulacja prawdziwego egzaminu z jazdy.

Możemy to zrobić po polsku, po angielsku lub po angielsku z udziałem angielskiego instruktora i tłumacza a więc ta opcja najbardziej będzie przypominała warunki jakie bedą panowały na prawdziwym egzaminie

- Materiały do nauki teorii w języku polskim

Posiadam w sprzedaży materiały które pomogą ci zdobyć wiedzę niezbedną do zdania egzaminu teoretycznego. Są to wydawnictwa firmy "Emano". W sprzedży dostępne są:
-Angielski kodeks drogowy (Highway code)
-Pytania testowe (wersja książkowa lub na CD)
-Płyta CD z filmami hazard perception (tzw. filmiki)

Plus wszelka pomoc jaką jestem w stanie udzielić tym co jej potrzebują żeby pewniej poczuć się na brytyjskich drogach

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego